image

Jazda konno

Oferujemy naukę jazdy konnej na jednym z naszych koni huculskich, jazdę konną po okolicy, przejazdy bryczkami oraz saniami, zimą - kuligi!

image

Noclegi i wypoczynek

Dysponujemy 2 apartamentami cztero i sześcioosobowym. Każdy posiada aneks kuchenny i łazienkę. Mamy kilka pokoi 2, 3 i 4-osobowych.

image

Letni Grill & Bar

Oferujemy ciepłe i zimne napoje, słodycze, lody, piwo.
W sobotę i niedzielę - smaczne potrawy z grilla. Zapraszamy  od maja do października.

image

Wczasy w siodle

Serdecznie zapraszamy amatorów jazdy konnej na turnusy Wczasów w siodle - kompletnie zorganizowane wakacje z końmi!

image

Imprezy okolicznościowe

Jadalnia / Sala Imprez mieści 30 osób. Możliwość zorganizowania cateringu. Obok Stanicy dostępny jest Letni Grill-Bar
do dyspozycji Gości.

Witamy w Stanicy Hucuł! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

image

Jeśli chcecie Państwo odpocząć czynnie na świeżym powietrzu - nasza oferta jest właśnie dla Was.

Proponujemy naukę jazdy konnej na jednym z naszych koni huculskich, jazdę konną po okolicy, naukę jazdy konnej dla dzieci, przejazdy bryczkami oraz saniami po najbliższej okolicy, ciszę i spokój, czyste i świeże powietrze oraz niezwykłe piękno Beskidu Małego!

Nasza stanica to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku w siodle. Dysponujemy również przytulnymi wnętrzami - idealnymi do rodzinnego wypoczynku, oderwania się od zgiełku codzienności i podarowania swojej rodzinie niezapomnianych chwil wspólnych wędrówek, radości płynącej ze wspólnego przebywania rodziców z dziećmi w pięknej górskiej okolicy. Dla naszych gości przygotowaliśmy apartamenty i pokoje gościnne. Część z nich wyposażona jest dodatkowo w przestronny aneks kuchenny.

Nasza Stanica to również doskonałe miejsce odpoczynku po zwiedzaniu najbliższej okolicy, która kusi nie tylko pięknem beskidzkich szlaków. W ciągu ostatnich lat liczba turystycznych atrakcji okolic Andrychowa powiększyła się o niespotykaną w historii regionu liczbę nowoczesnych obiektów turystycznych kuszących swoją bogatą ofertą.

Park miniatur, Park rozrywki, Parki linowe, sztuczne lodowisko, stoki narciarskie z wyciągami - to tylko niektóre z nich. Warto tez pamiętać, że w niewielkij odległości od Andrychowa znajduje się wiele miast, które warto odwiedzić, by zapoznać się z ich dziedzictwem kulturowym i historycznym - Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i oczywiście perła Małopolski - Kraków.